Desativado Leilighet

  • 1 soverom
  • 1 baderom

Desativado Leilighet ligger i Pinheiros distriktet, i nærheten av Praca Benedito Calixto og med 5 minutters kjøreavstand fra Museu de Arte de São Paulo.

Desativado Leilighet har rom utstyrt med et skrivebord og høyhastighets internett.

Basic Burger spisested ligger ca 50 meter unna.

Overnattingsstedet ligger nær JazzNosFundos og 500 meter fra Santuario Nossa Senhora de Fatima-Sumare tunnelbanestasjon. Allianz parken er et populært sted i São Paulo som er en 10-minutters kjøretur unna. Du kan komme deg til Sala Sao Paulo konserthus på få minutter med bil. Det er Parada Brasil bussholdeplass nær Desativado Leilighet, ca 15 minutters gange unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Desativado Leilighet São Paulo
Hotel Oscar Freire - 4 Estrelas Hotel R Oscar Freire, Sacada, Piscina, Acad.
pris kun for mobil

Hotel Oscar Freire - 4 Estrelas Hotel R Oscar Freire, Sacada, Piscina, Acad.

6.0
Trivelig 8 anmeldelser
256 m fra overnattingsstedet
USD 54 USD 49
per natt
Lflats Hotel Oscar Freire
pris kun for mobil

Lflats Hotel Oscar Freire

7.4
God 332 anmeldelser
260 m fra overnattingsstedet
USD 56 USD 50
per natt
Apto Em Hotel 4 Estrelas Com Piscina Aquecida Academia E Spa
pris kun for mobil

Apto Em Hotel 4 Estrelas Com Piscina Aquecida Academia E Spa

7.2
God 66 anmeldelser
315 m fra overnattingsstedet
USD 73 USD 66
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Congonhas lufthavn Flyplass
    11 km

    Togstasjoner

    Julio Prestes Train Station
    4,6 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Internettilgang
    • Wi-Fi på rommene

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 22:00
    Utsjekking: til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • 🕌
      Hvilke landemerker kan vi besøke ikke langt fra det Desativado Leilighet hotell?
      Museu de Arte de São Paulo samt Estádio do Pacaembu er blant de topprangerte landemerkene som er tilgjengelig innenfor henholdsvis 10 og 5 minutters kjøring fra det Desativado Leilighet hotell.
    • Hvilke romfasiliteter finnes i det Desativado Leilighet hotell?
      Hvert rom på det Desativado Leilighet hotell inkluderer WiFi og tv med mange kanaler for gjestenes underholdning.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Congonhas lufthavn Flyplass
    11 km

    Togstasjoner

    Julio Prestes Train Station
    4,6 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Desativado Leilighet São Paulo

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk